Home » Genel » Recyclix Sitesi İle Geri Dönüşümden Para Kazanmak

Recyclix Sitesi İle Geri Dönüşümden Para Kazanmak

Recyclix Sitesi İle Geri Dönüşümden Para Kazanmak

Recyclix Sitesi İle Geri Dönüşümden Para Kazanmak Mümkün mü?  Ne kadar para yatırdığınız fark etmeden 1 yılda paranızı ikiye katlayan geri dönüşüme online boyut kazandırmış bir firma. uzun vadede ne kadar güvenilirdir bilemem. kendileri polonya merkezli bir geri dönüşüm şirketi ama ortaklarını internet sayesinde bütün dünyaya yaymış durumda şu an.

Sizler Buraya tıklayarak sitesine üye oluyorsunuz ve size direk olarak 20€ hediye para hediye ediyorlar. Ayrıca benim referansımla üye olduğunuz için bunun bana da katkısı oluyormuş sanırım ileride ben de tam bilmiyorum. bu 20€ ile atık satın almanız gerekiyor. Bu atık işlendikten sonra yani 35 gün sonra değeri 60€ oluyormuş firma öyle söylüyor. Dikkat edin size satın aldığınız atığın sadece %14’ü kadar para veriyor firma. Yani 20€ ile atık aldınız, bir döngünün sonucunda (35 gün sonucunda) elinizde 2.8euro olacak. 1 döngü daha geçince bir karı çekmezseniz 3,1 euro daha olacak ve bu para her 35 günde bir artmaya devam edecek. Evet hediye edilen 20 euro ile yapıldığında bir şeyler kazanmak gerçekten zor.

Lakin gelin 1.000 euro yatırmış olan birinin kazancına bakalım. Her 35 günde bir %14’ünü yani 140 euro kazanacak. ilk 7 döngü zaten yatırdığınız parayı çıkarmakla geçiyor. Ama sonrasında bu kişi düzenli olarak her 35 günde bir 140 euro kazanmaya devam edecek ki bu da yaklaşık 460 lira falan yapıyor. ek gelir olarak gayet iyi bir para ama bu şekilde yüksek miktarlar kazananları görmeden ben güvenip de 1.000 euro yatırırmıyım ?

En azından bonus 20 euro ile deneyin ve 20 euro para yatırın. Belki yüksek paralar yatırıp da sorunsuz kazandığını söyleyen insanlar olursa bu hepimizin içini rahatlatır.

Recyclix

Recyclix

İnternette bir kaç sitede ödeme kanıtı gördüm bende 100 euro yatırıp deneyip bilgi vereceğim.

Recyclix Sitesi İle Geri Dönüşümden Para Kazanmak

Link Tıkla para kazanmaya başla. https://recyclix.com/?id=7820acd40d4ef9 Bol kazançlar.

, , , ,

Comments

  1. admin dedi ki:

    60 gün içinde 20 euro yatırım yapmazsanız üyeliğiniz iptal ediliyor………………

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Sayac

Haberler