Comments

 1. HALİT ÖZTEMİR dedi ki:

  plastik hammadde ve hurda konusunda ki bilgiler, bu işle ilgilenen kişiler için son derece önemli. yazılarınızdan ve paylaşmış olduğunuz araştırmalarden dolayı teşekkür ediyorum. güncel fiyatlar da eklendiği zaman verimli kaynak bir site olacaksınız. bütün ziyaretçilere iyi günler dilerim.

 2. kemal dedi ki:

  ARKADAŞLAR MERHABALAR,
  YURTDIŞINA SATMAK ÜZERE PRESLENMİŞ PET ŞİŞE HURDASI ALMAK İSTİYORUM. LÜTFEN ELİNDE YÜKLÜ MİKTARDA PRESLENMİŞ PET ŞİŞE HURDASI OLAN ARKADAŞLAR BENİMLE İLETİŞİME GEÇSİN. AYRICA SÜREKLİ TEMİN EDEBİLECEK ARKADAŞLARLA DA MUTLAKA GÖRÜŞMEK İSTERİM.
  SELAMLAR
  KEMAL
  EMAIL: [email protected]

  1. Fetali Qarayev dedi ki:

   SALAM KAMAL AZERBAYCANAN IRANAN VE KAZAXISTANAN HER AY 600TON PET SHISHE SATA BILERIM [email protected]

 3. ismail dedi ki:

  Sayın, Yetkili Türkiyedeki Müşterimiz İçin Ekteki Resimlerdeki Hurda Temiz Naylon İthal Etmek istiyoruz, Her Ay 200Ton İhtiyacımız Vardır, Türkiye İskenderun, Mersin İzmir, İstanbul Liman Teslim Cif Fiyat Teklifinizi Bekliyoruz. Ödeme L/C Hedef Fiyat Cif 100$/Ton
  iv-os&Yasamak Group Turkey Gate Investment Global Export İmport Foreign Trade
  İsmail YAŞAMAK Skype: tekniker73
  Mail: [email protected],[email protected],[email protected],[email protected]

  1. arif ceylan dedi ki:

   ismail bey bende almak istiyorum yardımcı olurmusunuz dediğiniz fiyatlara teşekkür ederim

 4. Mehmet Akbaş dedi ki:

  Merhabalar ben pet şişe kapakları toplayıp size satmaya karar verdim bunun ücretinden engellilere göndericem bana Beyoğlu na en yakın adresinizi yazarmısınız!

 5. Erol ergen dedi ki:

  Biz üc arkadaş kendi depomuzdan ek iş olarak pilastik hurda topluyoruz ürünlerimizi almak isteyenler ulaşabilirsiniz 0536 461 59 25 İstanbul çağlayan

 6. üçgen pls. dedi ki:

  halit öztemir

  merhaba arkadaşlar… üçgen plastik olarak stoktaki hazır plastik hammaddeleri liste halinde daha önce yazmıştım.
  ancak bu plastik hammaddelerin çok büyük bir kısmı satılmıştır. arayıpta yok dediğim arkadaşlardan özür diliyorum. yerlerine yeni hammaddeler temin etmek için var gücümle çalışıyorum. şu an şeffaf+beyaz pp (moblen), naturel naylo-6, naturel+beyaz ABS hurdasına şiddetle ihtiyacım olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim. diğer cins hammaddeleride alıp satıyoruz ancak yukarıdaki 3 cins hammaddeye daha çok talep var. elinde bu hammaddelerin takozu, yolluğu veya tedahülden kalkmış basılı mamülü bulunan arkadaşlar arayıp bildirebirlerse çok memnun olurum. hem onlarde uygun fiyatlarla hurda plastik satma mutluluğunu yaşamış olurlar. görüşmek dileğiyle…. üçgen plastik 0 554 781 42 35 Adres: emintaş aktoker sanayi sitesi rami kışla caddesi no: 97 / 17 Rami / İstanbul.

 7. Erol ergen dedi ki:

  Caglayandayim pilastik topluyoruz almak isteyenlerle goruselim bilirim 536 461 59 25

 8. Vahid Maleki dedi ki:

  Merhaba.
  Ben İran için hurda karton tercihini satın alma hakkında konuşmak istedim. Irtibata geçiniz numaralar bana e-posta ya da beni ara gönderin.
  teşekkürler

  email : [email protected]
  tel no : 00989105996698

 9. mustafa dedi ki:

  siyah plastik palet 110×110 kactan aliyorsunuz

 10. mustafa dedi ki:

  fiyat vermek icin 05443766774 arayin

 11. fügen karakaya dedi ki:

  Eşimin önceden kullanmış olduğu düzenli kablolar ile ayrıca en az on torba dolusu kitap ve kağıtlar var, değerlendirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*