Home » Genel » Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları. Türkiye de Hurda Sektörü gün geçtikçe büyüyor. Hurda ve geri dönüşüm konusunda hepimiz elimizden geldiğince dikkat edip hurda ve geri dönüşüm maddelerini ayırmalıyız. Bilişim sektöründe ve kablolama sektöründe alt yapı yenilemede eski atık kablolarınızı satarak para kazanabilirsiniz.

Kabloların hammaddesi bakır olduğu için çok değerlidir. Ortalama kilosu 10 tl dir. Kablonun plastiğini de ayırabilen firmalar var plastik fiyatını da kilosu 1 tl olduğunu düşünürseniz iyi bir gelir kapısıdır.

Sistem odası yenileyen bir çok firmanın atık kabloları çıkar. Cat 5 6 7 ve diğer kablo çeşitlerini çöpe atmaktansa internette hurda kablo satın alan hurdacıları arayıp bulun. Gelip kapınızdan dahi arabalarıyla tıklarınızı hem alırlar hemde şirketinize bu hurdalardan kazanç girmiş olur. Günümüzde para etmeyen ürün kalmadı. Her çeşit madde ve eşyanın bir değeri vardır.  10 dairelik bir apartmanın dahi hurda ve atıklarını toplayıp yılda bir satıyor. 10 dairelik apartmanın yıllık geri dönüşüm ve hurda geliri 2 bin tl olmaktadır.

Şirketlerin satın alma ve idari bölümleri elindeki tüm ürünleri hurdaları araştırıp satmalıdır. Elektronik ürünleride çöpe atmadan elektronik hurda

Hurda Kablo Fiyatları – Scrap Cable

10 Kasım 2016 tarihi itibari ile oluşan yeni kablo fiyatları aşağıdaki gibidir.

Bir çok hurda kablo çeşidi vardır. Cat 5 cat 6 cat 7 koaksiyel kablo elektrik kablosu consol kablosu v.s. Atık hurda kablolarınızı hurdacılara satabilirsiniz. Fiyatlar konusunda aşağıdaki güncel fiyatları bulabilirsiniz.

Antigron Kablo 3,50 TL/KG
Ptt Kablo İçi Dese 8,20 TL/KG
Ptt Kablo İçi Yağlı Dese 8,20 TL/KG
Karışık Kablo 3,50 TL/KG
Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda bakır kablo fiyatları,hurda demir fiyatları,hurda kablo alımı,hurda fiyatları 2016,çolakoğlu hurda fiyatları,hurda kablo fiyatları 2017,hurda alüminyum,hurda bakır fiyatları güncel.

, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Sayac

Haberler